Ali baba ve Yedi Cüceler

FastFile ( Fast Download )

Yedi cüceler denilince aklınıza ne gelir? Size yıllarca anlatılan o masallar prensens, prens, elma ve cadı öyle değil mi? Hatta son zamanlarda yabancı sinemada yapılan yedi cüceler filmleri de aklınıza geliyor olabilir. Bu anlatacağımız yedi cücelerin bir prensi ve prensesi yok. Aynı zaman da bir elma veya bir cadıda yok. Filmde geçen yedi cücelerimiz tamamen figür yani bahçe süsü için tasarlanmış heykelcikler.

Ali baba denilince aklınıza ne gelir? 40 haramiler olabilir mi? Bu ali baba sizin bildiğiniz ali babalara da benzemiyor aynı yedi cüceler gibi… Peki, aklınıza bir soru gelmedi mi? Cem Yılmaz neden bu filmin adını Ali Baba ve Yedi Cüceler koydu? Bizim geldi, sizin de geldiyse önereceğimiz ali baba ve yedi cüceleri izleyerek aklınızdaki soruları bir nebze de olsa hafifletebileceğinizi düşünüyorum.

Konusu ile elbet ilginizi çekebilecek olan Ali baba ve yedi cüceler filmi komedi, macera türü sevenlerin son zamanlarda ki yeni gözdeki. Oyuncu, yönetmen ve yapımcılığını üstlenen Cem Yılmaz’ın 4. Filmi. E hal böyle olunca Cem Yılmaz severlerin de daha ilk günlerden filme akın ettiğini duyduk oradan buradan.

Bahçe süsü satımı ile uğraşan kahramanlarımızın tasarladığı yedi cüceler figürleri Türkiye’de ilgi görmeyince onlarda çareyi yurt dışı pazarlarına açılmakta bulurlar. Bunun için yapmaları gereken Sofya’da ki bahçe fuarına katılmak olacaktır. Sofya’ya giden kahramanlarımız fuar da ürünlerinin tanıtımını gerçekleştirerek onları yurt dışı piyasasına sürmeyi hedeflemektedirler. Fakat ne yazıkki yolları bir mafya lideri ile kesişir ve daha sonra kendilerini bir insan avında bulurlar. Kendilerine has yöntemler ile bu olaydan kurtulmaya çalışan ikiliye yardıma gelecek bir kaç karakterden sonra işler iyice renklenmeye başlayacaktır. Acaba karakterlerimiz Türkiye’ye dönmeyi başarabilecekler mi? Ali baba ve yedi cüceler ilerenkli bir dünyaya doğru yelken açabilirsiniz. Siz de bu filmi izlemek istiyorsanız ali baba ve yedi cüceleri hd izle kalitesinde izleyebilmeniz mümkün.

FastFile ( Fast Download )

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *